Půjčovní řád

Rezervace:
Rezervace inventáře z půjčovny je závazná.
Po vytvoření rezervace obdržíte e-mail s potvrzení a informaci o tom, že je objednávka v procesu vyřízování.
Vaše rezervace je platná až po potvrzení termínu a přijetí objednávky na Vámi zadaný email.
Systém neumožňuje ihned danou věc zarezervovat na daný termín.
Při rezervaci termínu je zákazníkovi zaslána smlouva o zapůjčení produktu a současně klient skládá rezervační poplatek (výše  dle individuální dohody).

Pro více informací jako jsou další fotografie, volné termíny či doplňující dotazy k jednotlivým produktům, pište na email info@svatbyvecirky.cz. Obratem Vám odpovíme na Váš dotaz. Pro rychlejší komunikaci volejte 739 470 113 nebo 725 941 572.

Předání a vrácení inventáře půjčovny:
Objednaný inventář je možné vyzvednout osobně na předem domluveném místě v okolí Tišnova a Letovic, čas předání dle dohody. Dopravu si zákazník zajišťuje sám, pokud není výslovně dohodnuta doprava ze strany poskytovatele.

Inventář je zpravidla zapůjčen na 4 dny, po dohodě i na více dní. Objednaný inventář předáme tak, aby nejpozději v pátek v týdnu konání akce (v případě víkendové akce) byl připraven k vyzvednutí.
Zákazník se zavazuje inventář vrátit na adresu poskytovatele ihned v pondělí následující po víkendu.

Kotrola zapůjčeného inventáře:
Zákazník je povinen předávání zboží dopravcem překontrolovat balení zda není viditelně poškozené.
Pokud po rozbalení zboží zákazník zjistít, že je zapůjčené zboží poškozené, je povinen tuto skutečnost nepřodleně ohlásit na tel.: 725 941 572 nebo 739 470 113.
Při osobním převzení má zákazník možnost si prohlédnout předávaný inventář, že přebírá inventář bez poškození. Navrací jej v původním stavu.

V případě, že dojde k prodlení s ohlášením poškození inventáře, tak na něj nebude brán zřetel a zákazník má povinnost uhradit zničenou část zapůjčeného inventáře (hodnota zboží při poškození je vyčíslena v seznamu zapůjčeného inventáře).

Vratná kauce:
Na některé produkty z půjčovny se vztahuje vratná kauce.
Výše kauce je závislá na celkovém počtu vypůjčeného inventáře a případných individuálních úpravách jednotlivých produktů. Pokud bude půjčené zboží navráceno poškozené, bude zákazníkovi vrácena pouze poměrná část kauce.
Pokud bude zboží nenávratně zničeno, nebude navráceno včas nebo vůbec (z jakéhokoliv důvodu), kauce v celé výši propadá.

Cena půjčovného:
Cena půjčovného je tvořena rezervační zálohou, cenou za výpůjčné zboží a u některých produktů navíc vratnou kaucí, která se bezprostředně po vrácení inventáře v původním a nepoškozeném stavu.
Rezervační záloha je část ceny za výpůjčné (výše dle individuální dohody). Doplatek ceny výpůjčného je ponížen o rezervační zálohu.

Způsob platby:
Půjčovné i vratnou kauci lze zaplatit bezhotovostně převodem na účet, dobírkou při převzetí balíku, nebo hotově při osobním odběru.
Vratná kauce bude zákazníkovi vrácena hotově při osobním předání inventáře nebo prostřednictvím bankovního převodu na účet zákazníka nejpozději do 5 pracovních dní od vrácení inventáře.

Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly půjčovny, platebními a dodacími podmínkami.